• Wycieczka

• Trzydniowa wycieczka kl. 5-6 Zamek Książ, Twierdza Srebrna Góra, Osówka- Podziemne miasto Hitlera, Park linowy Srebrna Góra.

• Jak dbać o skórę w okresie dojrzewania?

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się prelekcja pt.: "Jak dbać o skórę w okresie dojrzewania? - codzienna pielęgnacja cery nastolatki". W warsztatach uczestniczyły uczennice klas: VIII A i VIII B. Zajęcia poprowadziła Pani Monika Kaliwoda - nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu.

• Zbiórka karmy

• Zakończyliśmy DRUGĄ EDYCJĘ zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Rafik w Bolesławiu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Szkolny Klub Wolontariusza Biblioteka Szkolna

• ZAPROSZENIE...

• Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na dzień otwarty w naszej szkole, który odbędzie się

30.05.2023r. od godziny 1000 do godziny 1200

W programie m.in. spektakle – bajki „Królewna Śnieżka”, „O Ali, która zgubiła literki”, zajęcia robotyczne, warsztaty  plastyczne , zabawy integracyjne oraz  zajęcia z języka angielskiego.

Informujemy również, że w czasie ww. zajęć rodzice będą mogli poznać ofertę szkoły dotyczącą zajęć świetlicowych i pozalekcyjnych.

Dyrektor, grono pedagogiczne

i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2

w Bukownie

• Sukcesy naszych uczniów

• W czwartek 27 kwietnia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Olkuszu odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom tegorocznej, XIX edycji Powiatowego Konkursu "Omnibus".

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły zostało Omnibusami Gminy Bukowno.

Tytuł "Omnibusa" klas I Gminy Bukowno  otrzymał Artur Olesiak - Zbieg z klasy pierwszej

Tytuł "Omnibusa" klas III Gminy Bukowno  otrzymał Jan Kocjan z klasy trzeciej

Również w czwartek 27 kwietnia 2023r. odbył się finał XVIII edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego "Dexter", w którym uczeń trzeciej klasy naszej szkoły, Jan Kocjan zajął III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!