• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Również w tym roku uczniowie klasy II naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów. Przeprowadzona została pogadanka dotycząca, wartości, empatii, wiary w siebie. Uczniowie wspólnie bawili się przy muzyce, podziwiając kolorowe bańki mydlane. Dzieci miały możliwość pomalowania twarzy specjalnymi farbami motywem kolorowych kropek. W tym dniu mali artyści tworzyli również kropkowe prace plastyczne, których efekty możemy podziwiać na szkolnej gazetce.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie!!