• Co mi w duszy gra?

• W naszej szkole wśród uczniów klasy I odbył się konkurs pt.: Co mi w duszy gra? -  moje emocje i uczucia.

Wyróżnione prace w konkursie plastycznym:

Bartosz Graca

Agata Tarasow

Kamil Kucharek

Radość, smutek, złość, strach, duma, wstyd, zmęczenie, znudzenie, zaskoczenie, ekscytacja...

Emocje są przyjemne lub nieprzyjemne. Każda z nich jest inna i do czegoś potrzebna. Przyjrzyj się im, zaakceptuj je, ciesz się nimi lub naucz się sobie z nimi radzić.

Celem konkursu było:

• poszerzenie świadomości w obszarze przeżywanych uczuć i emocji,
            • zwrócenie uwagi dzieci na możliwość wyrażania swoich emocji poprzez sztukę,
            • prezentacja i popularyzacja tematyki związanej z funkcjonowaniem emocjonalnym człowieka,
            •  poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!

Wszystkie prace zostaną zawieszone w gabinecie psychologa/pedagoga.

• Wielkanocna pisanka

• Wyniki konkursu na najpiękniejszą wielkanocną pisankę zostaną ogłoszone 14.04. 2023r. Dziekujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!