• Nagrody i wyróżnienia 2018/2019

• I miejsce - Oliwia Czarnota - kl. IIIa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie za pracę "Zjawisko odbicia w naturze"

II miejsce - Julia Gad - kl. VII - Szkoła Podstawowa nr 2 w Bukownie za pracę "Punkt"

II mijsce - Jakub Skowron - kl. IIIa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie za pracę "Oś liczbowa"

III miejsce - Magdalena Urbańska - kl. VIIa Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie za pracę "Plusk... i ósemeczka"

wyróżnienie - Samanta Kubańska - kl. VIII -  Szkoła Podstawowa nr 2 w Bukownie za pracę "Kwadratowy poranek"

wyróżnienie - Natalia Bondarzewska - kl. VII - Szkoła podstawowa nr 2 w Bukownie za pracę "Zakole rzeki Sztoły - kąt wklęsły"

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 marca 2019r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Bukownie. Zapraszamy wszystkich nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami.