Rozpoczęcie roku szkolnego Planetarium i Muzeum Chleba W hołdzie ofiarom II wojny światowej Noc Naukowców Zatorland Wycieczka do Krakowa Otwarcie wielofunkcyjnych boisk sportowych Tydzień Kariery Ślubowanie klasy I Andrzejki Dzień kultury japońskiej Nauka & Kultura Wycieczka do Krakowa Dzień Babci i Dziadka Niecodzienna wyprawa do świata telewizji "Zimowe ptakoliczenie" Muzyka łagodzi obyczaje Żyj smacznie i zdrowo! "Słodka wycieczka" "W królestwie pszczół" Zielona szkoła 2014 Na tropie tajemnic Ziemi Kłodzkiej

Wydarzenia 2013/2014

Rozpoczęcie roku szkolnego

Po dwóch miesiącach wakacji na naszych szkolnych korytarzach znowu zrobiło się głośno. Dla uczniów to koniec lenistwa i początek ponownej pracy. Podczas uroczystego apelu, Pani dyrektor, Jadwiga Krzemień przywitała wszystkich zebranych, ale szczególnie serdeczne słowa skierowała do naszych pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy zasiądą w szkolnych ławkach. Dziewczynki z klasy II zaśpiewały piosenki na powitanie nowego roku szkolnego,  następnie uczniowie wszystkich klas udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, którzy przedstawili im plan zajęć na najbliższy tydzień oraz omówili sprawy organizacyjne.

Uczniowie klasy I: Maria Supernak, Maja Piasta, Julia Urych, Kacper Wojdyła, Jakub Waszkiewicz, Mateusz Pietras, Mateusz Liszka, Dominik Glowacki, Crystian Pędras, Magdalena Nalepa, Jakub Kulanty, Tobiasz Kulanty.

Witamy serdecznie w naszej szkole i życzymy samych radosnych dni!