• Nasze akcje 2014/2015

• Od dawna wiadomo, że nie samą nauka uczeń żyje. W wolnym czasie staramy się również pomagać innym. I tak w grudniu zorganizowaliśmy świąteczny kiermasz, podczas którego zebraliśmy 603 zł dla bezdomnych podopiecznych fundacji Skrzydlaty pies. W styczniu Szkolny Klub Wolontariusza przygotował przedstawienie, które zostało zaprezentowane mieszkańcom naszego miasta podczas koncertu WOŚP. Kilkoro uczniów naszej szkoły wspierało także pracę orkiestry w roli wolontariuszy. Odwiedzamy także mieszkańców domu seniora Leśna Polana, dla których w styczniu przygotowaliśmy koncert kolęd oraz życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkania te są zawsze okazją do refleksji i dostarczają nam wielu wzruszeń. Z kolei 27 stycznia pomagaliśmy zbierać pieniądze dla naszej rówieśniczki Sandry Sobczyk, która dzielnie zmaga się z ciężką chorobą. Zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy innym, gdyż daje to wielką satysfakcję i może wiele nauczyć oraz nabrać dystansu do wielu nieistotnych rzeczy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą działalność.