Narodowe czytanie Wycieczka do Planetarium w Chorzowie Rajd - Góry Świętokrzyskie "To były piękne dni" Nocne spotkania z nauką Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń Warsztaty z robotyki Poznajemy historię naszej Małej Ojczyzny Do teatru zaprasza Molier Śniadanie Daje Moc Warsztaty geodezyjne Uczta na Olimpie Warsztaty historyczne pt. „Rzym i Galia w starożytności”. Wybory Dzień otwarty "Segreguję, dbam, szanuję - czystą Ziemię preferuję" Dzień Dziecka Pozdrowienia z "Zielonej szkoły" Wycieczka do Radzionkowa Boroniówka Rajd wiosenny Wycieczka do Warszawy Na szkolnym afiszu Niezapomniane wrażenia z pobytu we Wrocławiu Zajęcia ceramiczne

Wydarzenia 2016/2017

Wycieczka do Warszawy

Najstarsi gimnazjaliści wyruszyli 31 maja na trzydniową wycieczkę do stolicy. Pierwszym punktem programu były warsztaty w Wilanowie i zwiedzanie rezydencji króla Jana III Sobieskiego, a kolejnymi zwiedzanie cmentarza Stare Powązki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stadionu Narodowego, zajęcia w Centrum Nauki Kopernik oraz spotkanie z wykładowcami i studentami Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Dużą atrakcją było zwiedzanie siedziby Sejmu, a także spotkanie z panią poseł Agnieszką Ścigaj, która opowiedziała, na czym polega jej praca. Na zakończenie wycieczki klasa uczestniczyła w Warsaw Comic Con oraz Good Game Warsaw w Nadarzynie.